Apie mus

Author
Įmonės istorija

Nuosekli plėtra ir tobulėjimas

Darbuotojai nuolat tobulinasi įvairiuose kursuose, kvalifikacijos kėlimo programose, kad jūsų krovinio pristatymo procese nekiltų jokių neplanuotų klausimų.

 

 

UAB „MSK Transportas“ – nuo 1993 metų veiklą vykdanti ir sėkmingai auganti krovinių gabenimo ir ekspidijavimo įmonė šiuo metu didžiuojasi galinti dirbti su didžiausiomis logistikos kompanijomis ir krovinius vežti aukščiausius Euro 6 standartus atitinkančiais, ne senesniais kaip 5 metų Mercedes, Scania, Volvo ir Renault markės vilkikais bei naujomis Schmitz ir Krone tentinėmis puspriekabėmis.

Pažangi krovinių judėjimo ir saugumo stebėjimo sistema, tikslių maršrutų sudarymas bei efektyvi duomenų analizė, leidžia optimizuoti gabenimo kaštus ir konkuruoti su didžiausiomis pervežimo kompanijomis.

Šiuo metu įmonėje dirba 52 darbuotojai. Nuolat organizuojame tobulinimosi kursus vairuotojams ir biuro darbuotojams, dominės inovacijomis savo srityje ir galimybėmis būti išskirtiniais, niekad nesustojame ir judame pirmyn.

Author

„Gazelė“ – tai apdovanojimas, kurį kasmet smulkiam ir vidutiniam verslui teikia dienraštis „Verslo žinios“. Kad įmonė patektų į „Gazelės“ projekto sąrašą, reikėjo per trejus metus augti ne mažiau kaip 20 proc., o 2019 m. dirbti pelningai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad 2020 metais tapome „Gazelės“ nominantais.

„Gazelės“ ženklas parodo, kad įmonė:

  • Sparčiai auga ir sėkmingai vysto verslą
  • Rekomenduojamas verslo partneris klientams
  • Pagarbos vertas verslo partneris
  • Patrauklus ir patikimas darbdavys

Visą „Gazelių 2020“ sąrašą galima rasti čia: https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/gazele2020 .